Canlı Yayın

Sağlık Çalışanları Futbol Turnuvası

Haberler

Turnuvanın Ev Sahibi Esencan Oldu

Ev Sahibi Esencan Hastanesi!

Özel Esencan Hastanesi bölgede hizmet veren sağlık kuruluşları arasında bu yıl 2’ncisi düzenlenen futbol turnuvasında ev sahibi oldu.

Bölgedeki hastaneler arasındaki iletişimin kuvvetlenmesi, sağlık çalışanları ve yöneticilerin arasındaki dostluğu geliştirmek amacıyla sağlık kuruluşları arası bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan 12 takımın yer alacağı futbol turnuvasının kura çekilişi Özel Esencan Hastanesinin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Turnuvanın organizasyonunu yapan Gökhan Öksüz; ‘’Futbol turnuvasına katılan tüm sağlık kurumlarına ve Özel Esencan Hastanesinin Yönetim Kurulu Başkanı Taşkın Yenidünya’ya misafir perveliği için teşekkürlerini iletti. Öksüz, “Sağlık çalışanları futbol turnuvası öncesi, her zaman sporun ve sporcunun yanındayız’’ dedi.

Yapılan kura çekilişi ardından ilk maçlar 06.08.2022 tarihinde Büyükçekmece Okan Buruk stadında ilk düdük sesi ile başladı. Birinci grupta Medihause Tıp Merkezi,Türkiye Hastanesi,Reyap Hastanesi,Florya Hastanesi,Avcılar Hospital ve Esenyurt Devlet Hastanesi yer alıyor.

07.08.2022 tarihinde  ikinci grupta  Gazi Osmanpaşa Hastanesi, Kolon Beylikdüzü Hastanesi, Özel Esencan Hastanesi, Medilife Hastanesi, Medicana Beylikdüzü Hastanesi, Liv Hospital olarak ilk karşılaşmalar gerçekleşti.

Gruplardan çıkan takımlar 27.08.2022 tarihinde çeyrek final, 03.09.2022 tarihinde yarı final için ter dökecekler. Final karşılaşması ise 11.09.2022 tarihinde yapılarak, şampiyonluk kutlaması ve kupa töreni gerçekleştirilecek.