Canlı Yayın

Sağlık Çalışanları Futbol Turnuvası

Haberler

Yarı Finalist Belli Oldu

Yarı Finalist'in Adı Esencan Hastanesi Oldu.

Sağlıkçılar arasında 2.si düzenlenen sağlık çalışanları futbol turnuvasının yarı finalistleri Büyükçekmece Okan Buruk stadın ’da oynanan maçlar ile belli oldu. 

Maç sonuçlarına göre Medihaus – Esenyurt Devlet Hastanesi arasında oynanan maçı Esenyurt Devlet Hastanesi 1-0 kazanarak, Avcılar Hospital Medicana arasında oynanan maçı 3-0 penaltılar ile alan Medicana, Kolan Hastanesi Özel Esencan Hastanesi arasında oynana maçı 3-1 Özel Esencan Hastanesi kazanarak, Florya Hastanesi Gazi Osman Paşa Hastanesi arasındaki mücadeleyi Florya Hastanesi 2-1 kazanarak Yarı finalist oldular.

Turnuvanın organizatörü Gökhan Öksüz ‘’ Her sene düzenlediğimiz çalıştığımız sağlıkçılar arasında oynan futbol turnuvasında yarı finale çıkan takımlara teşekkür ediyorum. Bir üst tur için başarılar diler tüm futbol severleri maçları izlemeleri için Okan Buruk Stadına davet ediyorum. Dedi.

Yarı final maçları 03.09.2022 tarihinde saat 17:00 de Özel Esencan Hastanesi – Medicana Beylikdüzü Hastanesi arasında saat 18:00 de  Florya Hastanesi – Esenyurt Devlet Hastanesi arasında oynanacak. Finale çıkan takımlar 11.09.2022 Pazar günü Okan Buruk Stadında Şampiyonluk için mücadele edecekler.